Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Jadwiga Waldorf. Razem z zespołem kulturoznawców organizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla przeds

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy Państwa do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Efektywne zarządzanie czasem - debata oksfordzka, hotel „U Szczytu” w Ujsołach, prowadzący zajęcia:

Szkolenia dla darczyńców

Szkolenia dla darczyńców

Wespół z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzi

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.

Mimo, że organizacje działające non profit organizują niezwykle wartościowe projekty i rekrutują do nich pełnych energii działaczy, to brak im fachowego warsztatu z zakresu kierowania organizacją i zadaniami. A na kursy czy studia podyplomowe zwykle nie mają środków.

Trenerzy z Fundacji Training Projects postanowili wolontariuszom pomóc.  Przedstawicieli działających w tzw. trzecim sektorze zapraszają na całkowicie darmowe kursy z wybranych dziedzin związanych z funkcjonowaniem stowarzyszeń i fundacji.  Wszyscy chętni do samorozwoju  mogą złożyć podanie o wsparcie pisząc na adres [email protected] 

Zgłaszać się mogą działające oficjalnie instytucje, jak i indywidualni aktywiści społeczni.  Niezależnie od formy funkcjonowania, każdy może ubiegać się o pomoc.  Szkolenia są w 100% darmowe, jednak beneficjenci muszą zorganizować miejsce realizacji szkolenia – np. zaprzyjaźniony hotel czy okoliczny dom kultury. 

Jakie tematy szkoleń są dostępne?

kierowanie projektami w organizacji non profit

kierowanie zespołem działaczy społecznych – postawa lidera

zespół i efekt synergii

myślenie strategiczne

fundrising i zbieranie datków – krok po kroku

marketing i promocja organizacji

rozwiązywanie konfliktów w grupie wolontariuszy

motywowanie wolontariuszy

zarządzanie przez cele 

szkolenia dla trenerów wewnętrznych

Akcja Fundacji Training Projects nie jest ograniczona czasowo – prośby o wsparcie zgłaszać można zawsze. Jednak trenerzy nie gwarantują pomocy szkoleniowej wszystkim chętnym. Decyduje liczba dostępnych w danym miesiącu miejsc a także poziom merytoryczny aplikacji. 

- Chcemy dać wędkę a nie rybę – mówi Dorota Owczarska, trener w Fundacji. – Mamy na dzieję że dzięki nam realizowane przez wolontariuszy projekty staną się coraz bardziej profesjonalne, nawet w tych niewielkich lokalnych organizacjach. W takich miejscach pomoc doradcza i nauka są nieraz potrzebne nawet bardziej niż dotacje i sponsorzy. W wielu miejscowościach widzimy spore niewykorzystane finansowanie unijne, bo organizacje nie potrafią tych pieniędzy ugryźć. Chcemy choć spróbować trochę ten stan zmienić.  


Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauk

Czytaj więcej...