Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Jadwiga Waldorf. Razem z zespołem kulturoznawców organizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla przeds

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy Państwa do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Efektywne zarządzanie czasem - debata oksfordzka, hotel „U Szczytu” w Ujsołach, prowadzący zajęcia:

Szkolenia dla darczyńców

Szkolenia dla darczyńców

Wespół z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzi

HR to ja

Działania związane z zarządzaniem załogą i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, przy jakich wielu właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do swojej załogi czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.


Jeżeli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników nie są najlepsze, to z chęcią w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, zapoznać się z jej planami, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.


Na pewno w mojej pracy jest przydatne doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, ale też z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz wielu artykułów w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Na przykład się zajmuję audytami kompetencyjnymi i personalnymi, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także ulepszam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauk

Czytaj więcej...