Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Jadwiga Waldorf. Razem z zespołem kulturoznawców organizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla przeds

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy Państwa do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Efektywne zarządzanie czasem - debata oksfordzka, hotel „U Szczytu” w Ujsołach, prowadzący zajęcia:

Szkolenia dla darczyńców

Szkolenia dla darczyńców

Wespół z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzi

Programy licealne – wyjazdy do Stanów

Nasi konsultanci realizują seminaria i notyfikacje standaryzacyjne dla gimnazjalistów migrujących wraz z rodzicami do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na uznawaną przez instytucje edukacyjne migrację do tamtejszej placówki szkolnej. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. poniższe seminaria: 

Formalna definicja kursów nr C61/UK:

Programy hiszpańskiego (wcześniejsze niż średnie) wprowadzają, a następnie rozszerzają umiejętności uczniów w zakresie mówienia, czytania, pisania i rozumienia języka hiszpańskiego oraz znajomości hiszpańskojęzycznych kultur. Początkowe Seminaria kładą nacisk na gramatykę i składnię, słownictwo i mówiony akcent, aby uczniowie rozumieli język i jego zasady. Późniejsze Kursy zwiększają wiedzę i zdolność uczniów do wyrażania się poza podstawową komunikacją (i rozumienia innych, w formie pisemnej lub werbalnej), starając się umożliwić studentom wyrażanie bardziej złożonych pojęć, w różnych czasach i łatwiej to robić. Studenci zwykle badają zwyczaje, historię i formy sztuki mówiących po hiszpańsku, aby pogłębić swoje zrozumienie kultury (y).

Formalna definicja programów nr H12/USA:

Kursy graficzne i graficzne kładą nacisk na stosowanie elementów sztuki i zasad projektowania zarówno w projektowaniu graficznym, jak i graficznym. Seminaria te pomagają uczestnikom w badaniu nośników, technik i procesów związanych z tworzeniem grafik, a także dostarczają instrukcji dotyczących celowego rozmieszczenia obrazów, symboli i tekstu w celu przekazania wiadomości. Seminaria Grafiki i Grafiki obejmują również studium historycznego i współczesnego projektowania graficznego i komunikacyjnego oraz dostarczają instrukcji w procesie krytyki.

Formalna definicja kursów nr B57/USA:

Zgodnie z proponowanym programem Project Lead the Way, Kursy PLTW Principles of Biomedical Science koncentrują się na studium przypadku, w którym uczniowie badają przyczynę śmierci fikcyjnej osoby. Studenci przeprowadzają badania, w których analizują raporty z autopsji, przeglądają historię medyczną i badają fizjologię, biologię i medycynę człowieka, aby zdiagnozować i zalecić terapie, które można by zastosować.

Definicja programów nr D68/UK:

Niezależne Warsztaty taneczne, często prowadzone z instruktorami lub profesjonalnymi tancerzami / choreografami jako mentorami, umożliwiają słuchaczom zbadanie konkretnej formy tańca. Niezależne Szkolenia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy w określonej formie lub stylu, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis programów nr L84/UK:

Szkolenia Contemporary Vocal Ensemble pomagają studentom rozwijać techniki wokalne, koncentrując się przede wszystkim na współczesnych stylach literatury scenicznej, takich jak tradycyjny jazz, jazzowa improwizacja i rock. Seminaria te mogą również skupiać się na ewangelii, chórze pokazowym lub dynamicznej grupie chórów fryzjerskich.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr C44/UK:

Seminaria treningu siłowego pomagają absolwentom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności dzięki wolnym ciężarkom i stacjom uniwersalnym, przy jednoczesnym podkreślaniu bezpieczeństwa i właściwej pozycji ciała; mogą obejmować inne składniki, takie jak anatomia i kondycjonowanie.

Charakterystyka kursów nr E49/USA:

Warsztaty World / Cultural Dance pomagają słuchaczom w zrozumieniu autentycznych tańców innych narodów w kontekście historii, kultury i obyczajów. Programy te mogą obejmować tworzenie, wykonywanie i odpowiadanie na tańce innych kultur i / lub okresów.


Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauk

Czytaj więcej...