Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Jadwiga Waldorf. Razem z zespołem kulturoznawców organizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla przeds

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy Państwa do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Efektywne zarządzanie czasem - debata oksfordzka, hotel „U Szczytu” w Ujsołach, prowadzący zajęcia:

Szkolenia dla darczyńców

Szkolenia dla darczyńców

Wespół z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzi

Szkolenia

szkolenia HR, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy team building, gry symulacyjneOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Jadwiga Waldorf. Razem z zespołem kulturoznawców organizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla przedsiebiorców, jak również cykle wyrównacze dla młodzieży . Nasze anglojęzyczne programy przygotują Ciebie i Twoich pracowników, oraz dzieci na wyjazdy do pracy i nauki w innym kraju.

Już w okresie nauki zainteresowałam się dość mocno tematami nawiązującymi do HR, co umożliwiło mi znaleźć wymarzoną pracę w firmie doradztwa personalnego. Następne miejsca pracy to kolejny bagaż doświadczeń, ale też coraz to nowe etapy zawodowej kariery. W czasie swojej pracy miałam okazję się zajmować rekrutacją pracowników na różnego rodzaju wakaty, a także tworzeniem programów lojalnościowych. Obecnie rozpoczęłam owocną współpracę z paroma szkołami jako ekspert HR.

Poszerzając intensywnie swoją wiedzę na temat zarządzania firmą zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Dzięki tej decyzji samodzielnie mogę prowadzić szkolenia z mojej ulubionej dziedziny z zagadnień związanych z rekrutacją, które również obejmują aspekty związane z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań w przeciągu wielu lat mojej pracy były zajęcia z zakresu employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez cztery semestry dla studentów Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na kilku wyższych uczelniach.

W zawodowej pracy niezwykle jest przydatne wykształcenie, które posiadam, skończyłam z wyróżnieniem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie bardzo wiedziałam, czy prawo pracy, które skończyłam może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów jest niezwykle przydatna, mam także zamiar poświęcać sporo czasu na jej pogłębianie.

Między innymi przez to zaczęłam studia podyplomowe w SGH. Aktualnie zaczęłam trzeci rok, i zaczynam myśleć o obronie swojej pracy doktorskiej. Jestem całkowicie przekonana, że zakończenie tych wymagających studiów zapewni mi znacznie więcej możliwości zawodowych.

Zdobytym doświadczeniem i wiedzą chętnie dzielę się z innymi, uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych. Nawiązałam również współpracę z różnymi mediami, w których przedstawiam wypowiedzi eksperckie na tematy najczęściej powiązane z branżą HR.

Na zakończenie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Moi obaj chłopcy w wielu sytuacjach bywają mocno hałaśliwi, jednak przyglądanie się jak szybko dorastają, jak cały czas się uczą coraz to nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Szczęśliwie udało mi się pogodzić opiekę nad dziećmi z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.

Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauk

Czytaj więcej...